Chat seks shqip

Uaaaa i thash direkt..eshte ai qe te refuzon ty..mu pergjigj ajo..fillova te qesh.. Kur kthehem e shoh teksa po nderrohej dhe veshi nje kemishe nate shum provokuese. Gjysma gjoksit ishte jashte dhe ishte i shkurter fare.Klikni na ulaz na chat 3 i razbucaj ekipu samo tako!

Chat seks shqip-65

De taal kenmerkt zich door het gebruik van emoticons, afkortingen en spreektaal.De taal wordt ook wel msn-taal (naar MSN Messenger, de voormalige naam van Windows Live Messenger), sms-taal (naar short message service oftewel sms), twittertaal (naar Twitter) of shordjes genoemd.Tegenwoordig hebben fabrikanten vaak al een hele reeks aan geanimeerde icoontjes in communicatiesoftware zitten, waardoor de tekst kan worden opgeleukt. Un jetoj ne tr dhe jam vetem sepse familja eshte jashte shqiperie. Por me shum qe behem ishte tezja ime qe shkoja shpesh tek ajo. Madje kishte 4 muaj qe sbente seks.u shokova pasi ajo eshte nje super femer seksi. E mban veten aq shume saqe as ne tv ste rruhet kari ti shikosh. Arrita ne pidhin e saj...ohhhh cfar ere i binte..ere qe me eksitoi..besohej qe kishte mami te trup perfekt..lepija pidhin si i marre..lepija pa pushim..futa llapen brenda ne pidhe dhe degjoja vetem renkime dhe britma...oshin britmat e saj qe i nxirrte nga eksitimi...u cmend fare..shtrngonte floket dhe un kur e degjoja tek bertiste ja levizja gjuhen si i cmendur..fusja brenda ne pidh fare dhe ja levizja..thash se u cmend..pare femer te bertiste ashtu..terhiqja buzet e pidhit dhe ja mbaja aty..clirohej dhe vetem nxirrte orgazme....u ngrita dhe ja lepija cicat..e ksihte koken e cices...futej ne goje si biberon..thithja fort sa e bera me shenje siper cices...e kishte gjoksin katra po ju them...cmendeshe aty..me shtyu ne krevat dhe filloi te ma lepinte karin.Met de komst van chattaal nam het gebruik van emoticons een vlucht.

Dit zijn combinaties van letters, cijfers en interpunctie.

:) Najveći, najpoznatiji i gotovo najbolji (ako ne i najbolji na svijetu) hrvatski chat je

Društvo se ovdje svakodnevno okuplja od jutarnjih sati.

Pa ekzagjerim gjoksin e ka katra a me te madh dhe shum shum te ngritur. E ferkova nga shpina dhe i thash do te te bej nje masazh..u shtri dhe kishte nje trup mrekulli..te bute sepse shpenzonte leke pafund per bukurine e saj.

E kisha bere shum here por kesaj here ishte dicka me ndryshe. Mos qesh me tha po eja ulu me tezen tende..u ula e kapa nga qafa dhe ajo me shtrengoi dhe me mbeshteti te gjoksi i saj..preku dhe me tha sa trup te forte qe ke me nje ze gjith epsh..cpo ben i thash. U shokova por trupi i saj me eksitoi.e kisha aq ngjitur saqe mu be kari dru.

Pas kaq kohe desha te ndaj me ju kete histori qe me ka ndodhur para nje viti. Habitem me te sa e mire qe eshte edhe pse ka dy femije. Ajo filloi te hapej shume me mua saqe arriti te me tregonte qe marrdhenien me burrin e kishte shum keq pasi kishin mbi 1 vit qe skishin bere seks as 4-5 here. Ja ngrita ate kemishen qe kishte te veshur dhe fillova ta prek nga bythet..peshperiste mos ki turp por me cmend sonte...trego qe je mashkull i fjale me nxiti dhe fillova ta zhvesh ja hoqa tangat qe kishte veshur dhe fillova ta lepij kudo ne trup.